Sportcool Čiapka 215 tmavomodrá

Produkt nemá žiadne parametre.

• Teplá a priedušná

• kvalitný materiál
    • pekný dizajn so slov.znakom
    • slovenský výrobok
    • na výber málo farebných variácii

S produktom som spokojný vďaka spomínaním vlastnostiam. Som rád že slovenský výrobca dokáže pripraviť na trh výrobok za dobrú cenu a v odpovedajúcej kvalite. Páči sa mi decentný slovenský znak na čapici.

• krásna čiapka

Produkt nemá žiadne parametre.

• Teplá a priedušná

• kvalitný materiál
    • pekný dizajn so slov.znakom
    • slovenský výrobok
    • na výber málo farebných variácii

• krásna čiapka
  • , zakúpené v sportrysy.sk

• sedi ako ma, je urcena na outdoor activity, vrchná časť je prispôosobená na odvod tepla, preto je trochu citit akoby chlad, ale pri pohybe je to vyhoda
    • slovensky vyrobok
    • neviem

ciapka je v pohode, aj s ochodom sa komunikovalo dobre, ked mi boli ochotni pomerat ciapku aby mi sadla velkost.